Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-19, 09:44   #1262
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mariolko - my znowu mamy odmienne nosy i preferencje zapachowe.
Dokłanie To jak będziemy chciały ustalić czy nam zapach się spodoba to musimy wymienić się wrażeniami z zapachu Będzie nam się podobał przeciwnie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Obyś miała rację
A powiedz mi w takim razie, jaką on ma szerokość i długość włosia?
Mnie nie chodzi o pędzel samomalujący, zresztą ostatnio wątku nie czytam, więc nie na to lecę, a na sam fakt, że on skośny i naturalny i w dobrej cenie.
Już biorę miarkę i mierzę
- szerokość prz srebrnej skuwce - 0,9 cm
- długość dłuższej strony - 1,3 cm
- długość krótszej strony - 0,8 cm
- długość rączki bez włosia - 13,5 cm

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Btw byłam wczoraj w Douglasie i chyba mocno im obroty spadły, bo ledwo się wyrwałam ze szponów trzech pań, nic nie obejrzałam co planowałam, ledwo z zyciem uszłam
Jak ja byłam 2 dni temu to było tak samo Ledwo przekroczyłam progi Douglasa to dopadły mnie chętne pomocy konsultantki Musiałam się niemal opędzać z 5 razy

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
MaGJa, jak go zobaczę, to napewno dam znać ja go kliknęłam dzięki dyni za połowę ceny i sądzę, że skoro zrobili special price, to była niestety wyprzedaż i może już nie być na stanie w takiej cenie
Ja myślę, że czasami występujące problemy z płatnościami (np, paypal) sprawią, że kilka sztuk wróci jeszcze na truskawkę w promocyjnej cenie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora