Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 10:19   #1268
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokłanie
Jak ja byłam 2 dni temu to było tak samo Ledwo przekroczyłam progi Douglasa to dopadły mnie chętne pomocy konsultantki Musiałam się niemal opędzać z 5 razy
ja musiałam salwować się ucieczką, nie było zmiłuj, jakieś strasznie zdeterminowane były

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Niech dalej tak widnuja ceny, nie robia zadnych promocji, to beda musieli pozamykac te kosmetyczne przybytki rozpusty w naszym pieknym kraju. I bardzo dobrze. Moze sie naucza od kolegow z zagranicy jak sie robi interesy. No i ze o klienta trzeba dbac. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowana wiekszosc kosmetycznych zakupow robie albo zagranica albo w internecie. Robiac zakupy w polskich perfumeriach mam wrazenie, ze jestem okradana. Nawet nie pamietam co ostatnio kupilam w "normalnym" sklepie w Polsce.
A co do pedzelka Lancome, to ja go kupilam (dzieki Jaz ) na pare dni przed promocja. Przeplacilam jednym slowem (o ile mozna tak powiedziec wziawszy pod uwage, ze cena, ktora ja zaplacilam, tj. ok. 40 zl byla i tak pare razy nizsza niz w perfumerii ). Cos kojarzylam, ze ktoras z Was go tu kiedys chwalila. Przypililo mnie z pedzelkiem, bo odkad zaopatrzylam sie na allegro w odsypki pigmentow Maca (polecam, boskie cienie !!!), pedzelek jest konieczny. Do tej pory nakladalam cienie pacynkami, ale do sypkich to jednak tylko pedzelki sie nadaja.
Paczka w drodze, juz przebieram nogami i sie doczekac nie moge. Pytanie ile jeszcze poczekam skoro chodza glosy o strajku poczty
ja tylko mam nadzieję, ze ktoś z przedstawicieli najwyższych władz tego typu sieci czyta Wizaz, słucha co ludzie mówią na mieście itd, bo ceny są naprawdę powalające, a jesli mamy wybór gdzie i za ile kupować, to chyba sprawa jest prosta? zwłaszcza kiedy cena wraz z przesyłką (za niemałą kwotę!) wychodzi duuuużo taniej niz w realnym sklepie za rogiem
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora