Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-19, 12:49   #1278
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Niech dalej tak widnuja ceny, nie robia zadnych promocji, to beda musieli pozamykac te kosmetyczne przybytki rozpusty w naszym pieknym kraju. I bardzo dobrze. Moze sie naucza od kolegow z zagranicy jak sie robi interesy. No i ze o klienta trzeba dbac. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowana wiekszosc kosmetycznych zakupow robie albo zagranica albo w internecie. Robiac zakupy w polskich perfumeriach mam wrazenie, ze jestem okradana. Nawet nie pamietam co ostatnio kupilam w "normalnym" sklepie w Polsce.
Podobno już dawno mieli znieść w polskich perfumeriach 22% podatku na kosmetyki i co??? I oczywiście nadal drożyzna. Przyznam się szczerze, że jeszcze do niedawna nie byłam przekonana do sklepów internetowych pomimo, że wiedziałam o niższych cenach, jednak nie potrafiłam zaufać. Kupowałam więc w Sephorze, wydawałam majątek tłumacząc sobie, że za jakość trzeba płacić i że kosmetyki firm selektywnych są bardziej wydajne etc.
Teraz jednak wiem, że to prawdziwe zdzierstwo ze strony naszych perfumerii. Przyżekłam sobie, że moja noga już nigdy nie powstanie ani w Douglasie ani w Sephorze, no chyba, że trzeba będzie coś przetestować Ostatni raz obkupiłam się w Sephorze pod koniec zeszłego roku na 30% obniżce i jakże się myliłam myśląc, że taka okazja może się już nie powtórzyć...
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora