Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-13, 06:56   #241
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez asia676767 Pokaż wiadomość
Ja natomiast mam bardzo jasną cerę, większość podkładów jakich próbowałam, są za ciemne i odcinają mi się od szyi. Jedyny podkład który pasował do mojej skóry, a nawet był ciut za jasny i musiałam bawić się bronzerem by nie wyglądać jak trup, był Ingrid Ideal Face kolor 10, który podobno został wycofany. Pasuje mi również krem BB under 20, nie odcina się od mojej karnacji.

Mam chropowatą skórę na czole(może macie na to jakieś sposoby?), liczne wypryski w zależności od dnia, skóra raczej sucha, nie świecę się nawet po paru godzinach.

Szukam podkładu na co dzień, który lekko przykryje moje zaczerwienienia i wyrówna koloryt skóry, oraz nie będzie podkreślał moje czoło z wypukłościami. Oczywiście by pasował do mojej cery.
Polcam skin79 kremy BB. Fioletowy jest dla osoby prawie bialej. Złoty i pomaranczony (chodzi o kolory opakowania) są idealne dla bardzo jasnej skory. Ja osobiście wole złoty, bo lekko rozświetla i ma wg mnie lepsza konsystencje (mniej suchą). Są dostępne teraz w wielu rossmannach, widziałam je na dziale z kosmetykami do pielegnacji skory.

Dziewczyny, próbowaliście już All hours YSL? Ja właśnie do dostałam we wtorek, ale ze jestem na zwolnieniu lekarskim i nie mam na nic siły to go jeszcze nie użyłam. Po ocenie Tati jestem mocno zaintrygowana. Chyba muszę jednak dziś lub jutro sobie go sprawdzić
Na Europę wypuścili je w innym opakowaniu niż w Ameryce. Ale najlepsze, w Anglii kosztuje 160zl (33,5funtow), a w Polsce i Ameryce ok. 225zl (55dol). Zamowilam go przez internet zanim pojawił się w PL a dostałam jak już był tu dostępny
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2017-10-13 o 07:00
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując