Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-01, 22:05   #254
InkaMar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Witam

Mam bardzo suchą cerę zwłaszcza na czole i na nosie ze skłonnością do podrażnień i alergii. Poszukuję trwałego podkładu na co dzień. Krycie nie musi być bardzo mocne. Niestety takie hity jak healthy mix(Nie utrzymuje się na twarzy), revlon colorstay (pomimo stosowania podkładu do cery suchej-wysuszał mi ją)czy nawet wspomniany wyżej dermacol caviar (zapycha pory i po 3 dniach stosowania na mojej buzi jest pryszcz na pryszczu a sam kolor o wiele za ciemny- po mimo stosowania najjasniejszego ) nie współgrają z moja cera lub się zbyt krótko utrzymują lub po prostu pozostają na ubraniu, telefonie czy dłoni. Czy możecie polecić podkład który bedzie sie nadawał do cery suchej i jednocześnie bedzie zapewniał taką trwałość jak Double Wear ( wszystkie wersje są zbyt ciężkie do mojej suchej skóry). Dodatkowo prosze o informacje czy dany podklad posiada bardzo jasne odcienie. Będę wdzięczna za opinie i uwagi😉
__________________
19.03 - 92 kg
31.10 - 83 kg
...
cel - 65 kg
InkaMar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując