Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 11:33   #1927
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Tak ona ma chyba 9%? (jasne blondy tak mają ale naturalny szczerze mówiąc nie wiem, nie zwróciłam uwagi..)ja go rozcieńczyłam jeszcze wodą no i trzymałam 20 minut zamiast 30-40. Do tego nakłada się je na mokre włosy więc stęzenie utleniacza też jest mniejsze niż 9%.
Myślałam nad profesjonalnymi ale nigdy nie miałam z nimi do czynienia i wolałam nie bawić sie żeby nie zaszkodzić sobie bardziej za 5 razy większą kwotę. Mnie palette zniszczyła teraz włosy więc nie wiem tak naprawdę jak na nie wpłynęła Joanna. Na pewno nie są gorsze niż przed farbowaniem no i swego czasu używałam Księżycowego blondu na rozjaśniane włosy zamiast farb i stan włosów po był zawsze taki jak przed.
Poniżej efekty. Nie mam koloru włosów przed ale było to groteskowe połączenie bardzo jasnego ryżego z żółtym blondem -ogólnie ohyda.
Tu są efekty po naturalnym blondzie.
Dobrze zrobilas ze rozcienczylas wode wlasnie to jest jedna z wad sklepowych farb, czyli moc oksydantu, a tak naprawde dla kazdego rodzaju i stanu wlosow potrzebny jest indywidualnie dobrany. W przypadku farbowania odcieniami z serii "natury" raczej ciezko sobie zaszkodzic, ale juz na domieszkach trzeba sie minimalnie znac (ale to samo sie tyczy i sklepowych i profes.). A koszty sa niskie np cece 120ml kosztuje ok 16 zl plus oxydant ja kupuje najtanszy z innej firmy za trzy zlote plus przesylka czyli ok 25 zl na dwa farbowania (120ml tubka farby to jest 2,5 raza tyle co z farbie sklepowej) wiec koszt niski, korzysci duze
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując