Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-24, 17:51   #4064
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
do cieniowania to jakiś plus jest, ale jak chcesz nim pomalować całe paznokcie to już męka...
czyli teoria naklejkowa upada... być może w końcu CG ujednoliciło oznaczenia...
i to już nie pierwszy taki numer z neonami...
(...)
bidole, ale stemple fajnie wyszły teraz czekam na Twoje próby stemplowe
(...)
podobno ten pierwszy jest bardziej miękki od fioletowej wersji
ja się nie mogę zebrać, żeby w końcu ten stempel kliknąć
(...)
to najlepszy sposób, bo nie szkoda zmyć, jak coś nie wyjdzie, bo mani i tak do zmycia, a i praktyka jest [COLOR="Silver"]
No niestety, To by chyba 4 warstwy byly potrzebne... A i tak gwarancji brak. Bu.

Bidne, to fakt .
Dzięki w jej imieniu.

No będzie. Jak ogarnę zdjęcie i fotki. Nie jest idealnie, ale myślę, ze całkiem fajnie wyszło.

Dzieki To ten zgarnę

Niom. Masz rację

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Eeee, yyy, tego ten zabłądziłam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam ciężkie warunki w pracy, jednak nie moczę dłoni ciągle. Bardziej myję co raz na nowo. Kurz, mąka i gluten też wysuszają, ale to co innego. Ja nie mogę co chwila zakładać rękawiczek, bo to sie mija z celem jak raz po raz robię co innego. Za to mogę po myciu szybko nakremować jak zdążę. W przypadku młodej rękawiczki to jednak podstawa. Dziwię sie, że wręcz nie kazano jej z nich korzystać.

Nooo widać, że biedne rączki. Mani za to bardzo fajne
(...)
Ten jasny, transparentny jest ciut miększy, odrobinę. Cięzko nimi zrobić calopaznokciowe mani, bo nie da się wtopić za bardzo paznokcia. Czekam na przeźroczyste stemple marshellow, już zaczynają robic. Czekam tylko aż będą dostepne.
(...)
Ooooo widzisz, to ćwicz, ćwicz!
Aaaaa daj spokój, życie jest od tego żeby wydawać kasę na przyjemności!
Rozumiem. No będzie musiała zakładać. Nie wiem, jakie wymagania tam mają, ale kierowniczka jest spoko, wiec nie powinna mieć problemu.

Dzięki w jej imieniu

To jasne zgarnę Dzięki.

Tak jest! Nawet wyszlo bez większego problemu

Hihihi Fakt

Przesłodkie to mani
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora