Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-27, 06:13   #4080
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Kurde, myślałam, że pisałam całkiem niedawno, a tu się okazuje, że tydzień temu, grejt
Randkujemy dziś z Han
I zaległe mani - trochę neonu na odpędzenie zimy To Lovely Butterfly nr nie-wiem, tym razem bez białej bazy - wygląda zupełnie inaczej niż z białym podbiciem, ale i tak fajnie



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i mam zaległe, najnudniejsze mani ever, które nosiłam tydzień, bez żadnego tuningu.
ciorny Miss Sporty, tadah
Nie mam prawa wypowiadać się o poziomie nudności mani Ale migdały to zrobiłaś zacne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Efekt wczorajszej nudy.
Pierwszy raz robiłam cieniowanie i naklejki wodne.
Evelinka 929 i Son of a peach (niech kością stanie w gardle producentowi...)
Cieniowanie bomba
Za to piórka, o dziwo, jakoś mi nie pasują... to znaczy to, że tak dziwnie poucinane są :x
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam tuning zielonka
Tuning podoba mi się bardzobardzobardzo Do bazy wciąż się nie przekonałam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aa w tym sensie... no to, że grzebali w formule i z kredowego, zrobili wodnisty to już totalnie do , bo to tak, jakby zrobili nowy lakier zupełnie, tylko pod starą nazwą. czyli podobna sytuacja co ze Smokiem i FFF, tylko w ich przypadku zmienił się odcień, ale formuła chyba nie...
Miał, a Twój Syn jest kredowy? z ciekawości pytam
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
U mnie GR Color Expert 112
Ooo tak tak tak
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ooooo matko!!! Poszaleli chyba :/ Od nich już strach cokolwiek kupić, bo masz jakiś ulubiony, ukochany lakier.. kupujesz kolejną flaszkę a tu nagle - gonwo!
Kto jak kto, ale Ty masz na to sposób - kupować od razu i na zapas!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Też pomyślałam jakos o Ruby, mimo że ma zamienniki.. Chyba kupię zapas.. tak na wszelkie wypadek!
O właśnie!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora