Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-21, 09:33   #73
Bianca86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Witam ponownie :O) Ja przez minony tydzień kończyłam zapasy po świętach a od tego tygodnia postanowiłam już się ograniczać. Sczególnie chciałabym przestać jeść słodycze i słone przekąski. Muszę przejrzeć obie zasady diety SB bo póki co to złamałam chyba wszystkie, np. dzis zjadłam pół bółki z ziarnami... Ale nic innego nie miałam więc wybaczam sobie wspaniałomyślnie. W sumie to nie myslałam o dietowaniu ale o ogólnym ograniczeniu jedzenia. Ale coś przecież jeść trzeba więc myślę, że warto wybierać posiłki z SB. Idę więc do sklepu po jajka, twarożki i tuńczyki w puszce. Bardzo lubię ryby z puszki, są podobno zdrowe ale na pewno mają też jakieś dodatki typu przyprawy i cukier... No i nie wiem co robić. Bo nie uśmiecha mi się gotowanie obiadków, rybek itd... Nie wytrwam bo wiele razy już próbowałam i nie mogłam znaleźć czasu na siedzenie w kuchni. Ale idzie wiosna, już niedługo wakacja, trzeba się chyba w końcu zmobilizować...
Bianca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując