Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 10:07   #54
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Ja mialam kiedys akryl, ale odpadaly mi tipsy. Ponad rok temu zalozylam zelowe i trzymaly sie swietnie tylko dziewczyna, ktora mi je robila nie odpowiadala mi- nie ona doslownie tylko efatkt je pracy - tak jak mowilam, zaden nigny mni nie odpadl ale ja mialam fantazje i chcialam miec "cudenka" na tipsach a ona ni epotrafila tego zrobic i dodatkowo straszeee gruba wartwe zelu nakladala. Faktem jest, ze takie zelowe tipsy wygladaja ladnie, praktycznie naturalnie no ale chyba chodzi o to, zeby byc zadowolonym, z uslugi a ja nie do konca bylam wiec je zdjelam. Treaz znow chce zalzyc, nawet jestem zapisana do nowej polecanej mi dziewczyny tylko, ze ona robi tylko akryl :/ nie wiem jak moje paznokcie na to zareaguja (bo wczesniej odpadal), nie wiem czy akryl jest na tyle "fajny" ze mozna na nim tworzyc rozne kombinacje wzrow i czy jest taki "blyszczacy" jak zel? wciaz sie wacham, czy nie wrcoic do zelu ale nie znam juz kogos kto dobrze mi zrobi żel a wiem, ze ta dziewczyna od akrtylu jest naprawde dobra...
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując