Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-17, 09:06   #1389
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
śliczne odrosty dziewczny
dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
mivol
Piękny odrost!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Piękny ten odrost i nie wygląda rażąco co do różnicy kolorów bo oba wydają mi się chłodne i delikatne
Fajnie że już 4 miesiące za Tobą, za mną jakieś 2,5.
A pieska pokażę jak tylko wrócę do domu i dostanę w łapki aparat.
Dziękuję Zobaczysz, ani się obejrzysz a też będzie 4 miesiące.
Też mam uczulenie na podkłady...

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
e piegi?
hahahaha laska jakbyś ty mnie zobaczyła w pełnym słońcu. hahaha pieg na piegu piegiem pomiata
olej to ciesz się że je masz, bo piegi to najsympatyczniejsza rzecz pod słońcem!
Też mam piegi

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Ja osobiście w ogóle się nie opalam Czy to na naturalnym słonku czy na solarium Lubię siebie taką jaka jestem. A co do tych kobiet, które przychodzą codziennie to myślę, że to jest już uzależnienie...

Śliczna korona Odrost cudowny! Oby tak dalej!

Wczoraj była u mnie koleżanka i zmierzyła moje włosy, w miejscu, gdzie miałam ścięte praktycznie przy samej skórze (przypominam, 4 stycznia 2011 ścięłam włosy na boba). Wiecie co? Od tamtego ściącia urosło mi ponad 9cm! Przy podzieleniu tego na 6 miesięcy wychodzi, że moje włosy rosną średnio 1,5cm/miesiąc

Po wakacjach, ewentualnie w połowie października pójdę do fryzjera ściąć wszystkie farbowańce :P Od mojego wielkiego cięcia jeszcze nie byłam u fryzjera, nawet na podcinaniu końcówek. Parę osób oglądało moje końcówki i stwierdziły, że nie mam rozdrojonych, więc po co iść?
Włoski rośnijcie!
Wow, jesteś już tak blisko celu
mivol jest offline Zgłoś do moderatora