Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-17, 10:04   #1391
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jeśli to tyczyło się też mnie kochana Bay'eczko to bardzo dziękuje

Musiałam dzisiaj chociaż na chwilkę do Was wejść mimo braku czasu i zamieszań w moim życiu ale tych miłych
Kurczę jesteście takie sympatyczne , aż dla samego wątku chce się zapuszczać włoski Motywujmy się dalej!
Dobranoc!

oczywiście, że Ciebie też to się tyczyło korona piękna, też bym chciała, ale ja do takich spraw mam dwie lewe ręce
hehe też jak myślę o farbowaniu to aż mi szkoda się robi, że musiałabym z Wami przesatć na wątku pisać a to fajne by nie było

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Wczoraj była u mnie koleżanka i zmierzyła moje włosy, w miejscu, gdzie miałam ścięte praktycznie przy samej skórze (przypominam, 4 stycznia 2011 ścięłam włosy na boba). Wiecie co? Od tamtego ściącia urosło mi ponad 9cm! Przy podzieleniu tego na 6 miesięcy wychodzi, że moje włosy rosną średnio 1,5cm/miesiąc

Po wakacjach, ewentualnie w połowie października pójdę do fryzjera ściąć wszystkie farbowańce :P Od mojego wielkiego cięcia jeszcze nie byłam u fryzjera, nawet na podcinaniu końcówek. Parę osób oglądało moje końcówki i stwierdziły, że nie mam rozdrojonych, więc po co iść?
Włoski rośnijcie!

gratulacje, że tak Ci szbciutko włosy rosną,1,5cm to tyle co mi, to jest całkiem sporo
i super, że odważyłaś się na takie radykalne cięcie, podziwiam, ja bym się nie przemogła
po wakacjach zetniesz wszystkie farbowańce i masz cel osiągnęty, fantastyczne
wtedy już tylko zapuszczać

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Ivonea, masz piękne włosy i tak ślicznie Ci w naturalnym kolorze poprostu idealne, żaden kolor nie pasowałby Ci lepiej, super poprostu
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora