Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 11:51   #2902
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej Kochane!
Umówiłam się na MP brwi na poniedziałek w Gliwicach u p. Beaty w Strefie Piękna. Zdecydowała o tym ilość pozytywnych opinii w internecie na ich stronie. Mam pytanie do Was-czy któraś z Was może robiła tam brwi? Opinie opiniami, ale na Wizażankach najlepiej można polegać Już raz mi pomogłyście z wyborem fryzjera (dot. dekoloryzacji) posłuchałam Was i opłacało się Teraz może też mi pomożecie Mimo tego, że jestem zdecydowana to jednak strasznie się boję, że coś będzie nie tak. Mam manie na punkcie makijażu. Wszystko musi być perfekt 1000 razy przeglądam się w lusterku przed wyjściem z domu i 100 razy będąc w pracy czy aby nic się nie rozmazało itd. Wiem to straszne, ale nic na to nie poradzę. Tak już mam Boję się przede wszystkim, że będzie nie równo albo coś To jednak jest wielkie ryzyko, ale i fantastyczna sprawa na przyszłość Przyda mi się parę słów otuchy od Was...I jeszcze jedno. Jak długo brwi się goją? Mam akurat 2 tyg. wolnego w pracy, więc mam nadzieję, że do tego czasu nie będzie śladu...Help Me
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora