Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-17, 10:42   #571
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
Tylko się nie denerwuj, bo w ten sposób raczej nic nie zdziałasz. Wiem z własnego doświadczenia, że jak tylko zwolni się łóżko na sali, to przeniosą tam Twojego dziadka. Niestety, w naszej służbie zdrowia zawsze tak jest. Jak ostatnio byłam odwiedzić koleżankę na porodówce, to też kilka kobiet leżało na korytarzu. I to z tymi niemowlakami! Normalnie szok!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziwne ze rzucili go na gastologie podobno maja epidemie grypy i ludzi przerzucaja gdzie tylko sie da
slyszalas cos moze agatko o epidemii? ja pierwsze slysze zeby byla???
Jest bardzo duża zachorowalność na grypę. W szkole, w niektórych klasach jest po 5-cioro dzieci. Podobno właśnie na lubelszczyznę doszła teraz ta najgorsza fala grypy.

Mój synek też zachorował. Wczoraj wieczorem jeździłam z nim do lekarza. Gorączkę miał prawie 40 stopni, dreszcze i silny ból głowy. Objeździłam pół Lublina, żeby dostać antybiotyk, bo w żadnej aptece już nie mieli

A w przychodni masakra. Bardzo dużo chorych dzieci, a jeszcze więcej na zastrzyki. I to takie maleństwa, bo antybiotyk nie działał.
Mam nadzieję, że mojemu przejdzie bez zastrzyków.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczynki dziekuje za kciuki

juz nie bedzie dobrze, juz nie...
niedlugo wyjdzie do domu rozmowa z lekarka byla jednoznaczna...w klubie wam napisze....

ide spac...
Bunny musisz być silna i się jakoś trzymać. Dla dzidziusia. A co ma być, to będzie. Tak to już jest.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

A wczoraj byłam u ginekologa. Zrobił mi usg, i jajniki już w o wiele lepszym stanie, jest bardzo duża poprawa. Przepisał mi tera zwykłe pigułki anty, o mniejszej zawartości hormonów. Muszę zacząć brać kwas foliowy. I za 3 miesiące mogę odstawić pigułki, i możemy z mężem brać się do roboty Wyniki są dobre, więc może w końcu coś z tego będzie
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora