Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-27, 22:32   #44
Gazownik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 147
Dot.: Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość


Produkty nabiałowe również solo albo najlepiej je odstaw. Też jest to kwestia trawienna. Z warzywami produkty nabiałowe jeszcze są ok. Aczkolwiek najlepiej robić duże przerwy pomiędzy posiłkiem nabiałowym, a jakimkolwiek innym.
Odstawiłem, bo wyszła nietolerancja mleka.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość

Prawidłowe łączenie jest szalenie ważne.
Warzywa możesz łączyć z mięsem. Warzywa możesz też łączyć z węglowodanami. Węglowodany, szczególnie proste nie łączą się z niczym innym równie dobrze.Po wycieczce do Pizza Hut na wypasioną pizzę mogę mieć męczarnie, po porządnych kawałku mięsa z sałatką nie mam żadnych problemów. Jeśli boisz się, że warzywa Cię nie nasycą, wybieraj tłuste mięsa, nie żałuj tluszczu do smażenia. Zrekompensuje to brak węglowodanów, będziesz syty na dłużej.
Po wszelkiego rodzaju tłuszczach mam największe przewalanie się gazów.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Cukier prosty wyklucz
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
. Jest wiele lepszych słodzików, proponuję ksylitol (cukier brzozowy) gdyż ma pozytywny wpływ na organizm. Trzeba się przyzwyczajać stopniowo. Tak, zero ciastek, mąki, ryżu, rośliny strączkowe... I tak dalej. Wiem, boli, ale brak dziewczyny i przyjaciół na wyjazdach bardziej, prawda?
Słodyczy nie jem, a dlaczego ryż mam odłożyć? Jem go dużo.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość

Następna ważna sprawa. Odstaw napoje itp. pij samą wodę w dużych ilościach i czyste herbaty ziołowe. Ewentualnie czarną kawę skoro musisz. Woda odblokowuje organizm i całe trawienie przebiega po stokroć lepiej.
Pije bardzo dużo.
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość

Rób duże odstępy pomiędzy posiłkami, nie zalewaj i zarzucaj żołądka. On trawi. I jeśli tez proces trawienny nie będzie zakłócony przez nowe napływające masy, to powinna być poprawa z racji tego, że trawienie przebiega sprawniej.
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość

I przepraszam za autorytatywny ton w jakim jest napisana ta lista, tak jakoś mi wyszło ^_-
Nie ma co

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zmienicnastawienie Pokaż wiadomość
Strasznie sie przejelam Twoim problemem bo to jest strasznie smutne, ze facet w wieku 27 lat "marnuje" swoje zycie nie mogac nawet znalezc swojej drugiej polowki. Mam do Ciebie jedno pytanie - czy Twoje bąki są bardzo smierdzące?
Dziękuje za troskę, miło

Bąki są śmierdzące jak się najem ciężkich potraw lub długo się nie wypróżniam. Po lekkim jedzonku nie są.

Zrobię wszystko, co mogę, żeby dojść do tego, co jest przyczyną tych dolegliwości. Łatwo nie jest, bo lekarze widzę, że nie mają zbyt dużo wiedzy w tym temacie. Może wstanę kiedyś z rana i nie będę przewodu zawalonego w gazach.

Edytowane przez Gazownik
Czas edycji: 2013-01-27 o 22:16
Gazownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując