Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 16:29   #1362
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Kurczaki, jakie fajne pazury tu widzę
Viv, nie zmywaj
Amelko, są jak zwykle boskie
Agaszak - uwielbiam zieleń...
Y@kor - szkoda, że nie pokazałaś zbliżenia, bo efekt koronki u mnie na monitorze jakoś slabo się zaznaczył.

Ja zaraz idę zmywać.
W niedzielę postanowiłam pomalowac jakims fajnym różem ku polepszeniu nastroju Złapałam dziewicę z Flormara i rachu ciachu maznęłam. Fajnie wyszlo...
Rano w poniedziałek budzę się, patrzę na paznokcie, a tu na pazurach mam mega neon
Myślałam, że mi oczy pękną, ale co było robic, trzeba ruszać do roboty Budziłam ogólną sensację u lekarzy, ale po jednym dniu zaczęło mi się podobac i tak wynosiłam do dzisiaj. Zastanawiam się nawet czy nie walnąć znowu na ten sam
Dziękuję

Haha, Zła a masz zdjęcia tego neonu?

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Amelko - na Twoje paznokcie mogę patrzeć dniami i nocami, przepiękne

Aga - ładne kolorki, ale czy nie brakuje tam topcoatu?

A ja nie wiem co zrobić, kuszą mnie boxowe lakiery, ale piórka trzymają się znakomicie i ciągle zbierają komplementy. Zmywać, nie zmywać?
Ojej, dziękuję
Lolli ponoś do jutra i maluj boxowymi!

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziękuję



Twoje to są cudeńka

Możesz mi zdradzić jak to robisz, że przy skórkach (u nasady) masz pazurki tak idealnie pomalowane
Dziękuję
Teraz to już wprawy nabrałam, ale czasem używam zmywacza w pisaku
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora