Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-02, 14:52   #49
Gazownik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 147
Dot.: Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
poza tym brzuch jest płaski i już mnie nie boli.
Brzuch nigdy mnie nie bolał. Mam "tylko" gazy. Płaski tez zawsze był do momentu jak przytyłem



Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
mówisz,że po tłuszczach masz gazy? a z czym je łączysz? czy przypadkiem nie z węglowodanami? bo jakoś nie chce mi się wierzyć,że po posiłku białkowo-tłuszczowym z dodatkiem warzyw masz te gazy
Tak jak piszesz tłuszcze łaczę a raczej łączyłem(teraz robię mięsko tylko gotowane) z węglowodanami(ryż, kasza gryczana).

Na śniadanie zajadam wafle ryżowe z tofu + rybka, warzywka.

Ogólnie to gazy non-stop są produkowane przez organizm. Byłem w ubiegłym roku w szpitalu na zabiegu i nie jadłem przez 40h a i tak miałem gazy. Fakt, że mniej znacznie, bo po zabiegu uzbierały mi dopiero po 10h, na tyle, że zacząłem czuć dyskomfort i musiałem już je wydalać. Na co dzień zbierają mi się znacznie szybciej, bo kilku minut do max 2-4h mniej wiecej. Przy porannym wstawaniu nie pamiętam kiedy ostatnio raz wstałem bez gazów.

Niedługo będę miał wizyty u różnych gastrologów, wiec zobaczymy, co będą mówić. Jak narazie jeden, u którego byłem powiedział, że "tak niektórzy mają, iż bez powodu kogoś boli głowa często lub ma gazy lub jeszcze coś innego dolega":/ Takie tłumaczenie moim zdaniem osoby, która nie ma nic do zaproponowania a nie chce się do tego przyznać. Co ciekawe dr jest ceniony w moim mieście. Wolałbym, żeby doktorzy mówili, że nie są w stanie nic zaproponować w danej kwestii i niech odsyłają do kogoś innego.
Gazownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując