Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 17:15   #620
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. Szampon Isana Med Urea
Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam szampon o tak małej pojemności- tylko 200 ml. Myję włosy co 2-3 dni. Zużyłam go w 2 tygodnie.
Nie podrażnia, czuć pozytywne działanie mocznika na skalp (miałam podrażniony), lekko kwiatowo pachnie. Dla wrażliwców. Na pewno nie do stosowania bez odżywki do spłukiwania, ale poza tym wad nie widzę.
Na awarie typu "podrażniło mi skalp, ratunku bo się zadrapię" w sam raz.
Z jednej strony chciałabym, żeby producent wypuścił go w pojemności 400 ml, z drugiej- fajnie,szybko się zużywa, a mała butelka nie zajmuje dużo miejsca w łazience. Coś czuję, że będzie ze mną jeździł na różne letnie wyjazdy. No i wielka zaleta: tani jak barszcz, a w promocji to już za grosze. ;-)
A i może informacja praktyczna: do częstego, codziennego mycia wystarczy namydlić nim 1 raz.Dobrze się pieni. Jeśli robicie olejowanie włosów niestety trzeba namydlić 3 razy, czyli jeśli macie coś lepszego do zmywania oleju to sięgnijcie po coś innego. Jeśli nie szkoda Wam zużyć więcej, a macie jak ja cienkie i delikatne włosy to dacie radę zmyć olej bez konieczności sięgania po agresywniejszy szampon.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-02-15 o 17:18
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora