Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-12, 07:16   #64
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Rossmann cz. XXXI

na ostatniej promce jak nie było 1 rzeczy z moich 3 zamówionych to rabat naliczyło wtedy już 49%.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pytanie - jeśli zamówienie byłoby niekompletne a wzięłam tylko 3 rzeczy, żeby naliczyło zniżkę 55% to czy jeśli wezmę tylko te 2 dostępne to ten rabat zostanie czy będzie 49%?


---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

mi po prostu chcieli oddać mniej za rzecz której nie było. Sprawdziłam historię zamówień i potwierdzam, że wtedy rabat zmienia się na 49%.

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Myślę, że ceny się już nie zmienią, bo zamówienie będzie opłacone wcześniej, jeszcze zanim się okaże, że jest niekompletne ale pewności nie mam. Po prostu nie wyobrażam sobie jak i kiedy trzeba by dopłacić chyba, że po prostu zwrot będzie niższy


---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Dobrze, że u mnie nie ma Lorigine bo jeszcze bym coś kupiła a już i tak wydałam za dużo

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wpadlam jeszcze wczoraj na chwilę do rossmanna. Skutek: puder hd lorgine, róż lorgine i cień w kremie z sinskin znalazły nowy dom .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora