Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-01, 10:50   #6010
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
3 ostatnie wzorki sa naprawde sliczne
Dziękuję Elaine

Cytat:
Napisane przez emaelo Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie malujesz pazurki estetycznie acz schludnie i starannie. Szczególnie podobają mi się frencze A powiedz szybko odpryskuje Ci się żel od paznokci? Bo ja jak zdejmuje żelki i maluje pazurki lakierem to 1,5 dnia i już mam poodpryskiwane krawędzie paznokcia
Witam Och, żelików to już dawno nie miałam. To są moje naturalne pazurki Ale jak zdejmowałam żele (ostatnio w styczniu) to owszem, lakier bardzo odpryskuje od pazurków, dlatego że są bardzo słabe po ściągnięciu żeli. Zawsze robię im kurację 2 tygodniową i niczym nie maulję tylko odzywkami
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
ladny frenczyk
Froguś

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
ładne te brokatowe, ciekawe zestawienie, śliczny french z kwiatuszkiem pastelowym.

A jakim aparatem robisz fotki - bo naprawdę ładnie wychodzą
Dziękuję Dobra Rado A zdjęcia to różnie Najczęściej moim starym wysłużonym Samsungiem 6mpx (zwykły kompakt, który już dokańcza żywota), ale używam tez mojego kochanego Canona EOS 400D - lustrzanki I nim zdjęcia wychodzą o wiele ładniej, choćby nawet pod tym względem że idealnie oddaje kolor lakierów i ozdób
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
brak słów piękne
No coś ty Dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
super, piękne kwiatki !
Olu dzięki



Niebawem będą szalone fiolety
czyli coś bardziej żywego i błyszczącego
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora