Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-25, 16:59   #195
Alutka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hejka.... wreszcie jestem. Miałam troche spraw na głowie.Doszła moja neostrata HQ z sklepu estetyka w Czestochowie i powiem Wam ze ulotka wydaje mi sie podejrzana bo nie ma na niej wszystkich informacji takich jak na ulotce która czyalam w necie i w ogole jest na papierze do drukarek i to krzywo przyciętym, a tubka nie miała zabezpieczenia, ale moze wcale nie powinna miec Sam zel na twarzy to jak miód wyglada ,-nie jak miodzio-niestety! kleji sie i swieci a w dodatku ma lekko zółtawy kolor....no i zapach cebulowy. Smarowałam sie nim dwa razy na noc i na razie moja skóra nie reaguje. Catherine1980 czy Twoj zel tez taki jest? Na botox do Poz.to do salonu Apaza na Jezycach a ulicy to doladnie nie pamiętam. Kuzynkę na samarzewskiego odwiedzałam i razem sie wybierałysmy na lukrową chyba czy jakoś tak.Sprawdze to Ci napisze dokładnie Michell wOstr.na botox to na Kaliska.Cena w zaleznosci od kursu walut-czasami b.korzystna sprawdz na www.tbgabinet.pl
Alutka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując