Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-21, 15:49   #305
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj


---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Patix20 Pokaż wiadomość
Ja osobiście uwielbiam ciężkość i tłustość Hydrain2 ze względu na bardzo suchą skórę na mojej twarzy. Natomiast Tobie polecam zdecydowanie Hydrain3. Równie dobrze nawilża, ale ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zapycha. Ma niebieski słoiczek.
Dzięki. Kiedyś na niego patrzyłam i nie wybrałam- dałam sobie po łapkach Sprawdzę w aptece jaki ma skład i zobaczę co dalej. Może wiesz jaka jest różnica pomiędzy wersjami hydrain2 a 3? Jak patrzyłam na płyn micelarny to jakoś żadna z wersji mnie nie przekonała.

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Ja dziś wykończyłam krem BanDi z kwasem hialuronowym- lekki, kojący, nie zapycha, dobry pod makijaż a do tego śliczny zapach. Powoli denkuję też serum Ecollagen na noc Oriflame- jest OK, ale nie powala.
Jeśli jest też na dzień to może wiesz jaki ma filtr? Na razie krem na dzień mam, choć pewnie po świętach będę zmuszona iść na łowy
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując