Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-15, 12:04   #1446
flower by kenzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

witam! Używam ad ze względu na właściwości wybielające. stosuję wszystkie zalecenia tzn.: umyta twarz, raz dziennie na noc, rano nawilżacze active c i emulsja clinique, filtry (LPR 50). na efekty wybielające jeszcze czekam, ale twarz jest wyrażnie wygładzona.Mam kilka pytań do osób, które walczą z przebarwieniami (moje są po kwasach, dermatolog "zapomniał" powiedzieć,że filtry są konieczne):
1.Co jest "najmocniejszym wybielaczem"? (miałam już mela d, clairial, teraz acne derm)
2.czy tonik clinique (ten w wersji mild...bez alkoholu) mogę używać zamiennie z ad? czy to już będzie za dużo złuszczania?
3. emulsja clinique Dramatically...... jest dobra dla mnie do nawilżania ale b.droga czy ktoś zna zamiennik?
Wyjaśnię, że mam trochę naczynek na policzkach.Cera jest mieszana z tendencją do suchej (zresztą jeśli chodzi o określenie jakiego rodzaju mam cerę to już zgłupiałam: broda, nos, czoło trochę tłuściejsze, ale generalnie widzę, że się marszczy, no i za 4 lata mam 40-tkę).
4.Czy teraz na jesień mogę pozwolić sobie na filtr 40 np.Avene?
flower by kenzo jest offline Zgłoś do moderatora