Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-31, 12:01   #4379
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Korah mam teraz pierwszy prawdziwie beztłuszczowy krem nawilżający od Juice Beauty - jest trochę dziwny, bo mam wrażenie, jakby był ubity, ale nakłada się świetnie, początkowo się klei, ale po chwili całkowicie wchłania i nie ma śladu po tej kleistości.

Jesli chodzi o Pixie, to uwielbiam ich korektor. Kolory podkładów nie moje. Wolę Annabelle, choć ich puder wykończeniowy jest trochę płaski - mam wrażenie, że twarz jest taka przytłumiona. Natomiast lubię ich róż w kolorze różowym oczywiście - delikatny, ale zaznacza policzki jak trzeba.
Właśnie zerknęłam na tę markę i muszę przyznać, że mnie bardzo zainteresowała Ceny są obiecujące, tzn dość wysokie, ale jeśli będzie jakaś promocja, to nawet zachęcające, poza tym pojemność spora niektórych kosmetyków Jest jakieś serum wodne nawet, no, no...

No właśnie, ja w tym Pixie też nie widzę się kolorystycznie Tyle próbek i tylko jedna mi pasuje, ale i tak na pół gwizdka.
Z Annabelle zobaczę jeszcze jak z trwałością, jeśli okaże się, że jest trwały i nie zmienia koloru na twarzy, to będzie przełom dla mnie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora