Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Push up 2. Czy ktoś używał z was tego ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-08, 18:53   #13
Zita1234
Przyczajenie
 
Avatar Zita1234
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Push up 2. Czy ktoś używał z was tego ?

Cytat:
Napisane przez johasiaw Pokaż wiadomość
3 tygodnie minęły, wymierzyłam się, nic nie przybyło. Żadnej zmiany w wyglądzie biustu nie zauważyłam. Za to pojawiają się ciągle nowe krostki na twarzy i nie tylko, takie bolące :/ Nie wiem czy jest sens brać to dalej... Mam 23 lata i leczyłam się na trądzik przez 6 miesięcy. Ładną buźkę już miałam i teraz znów problem z cerą się pojawił. Zauważyłam także, że odkąd zaczęłam brać Push Up 2 jestem ciągle głodna! No naprawdę...

Chętnie poznałabym inne opinie na temat Push Up 2. Wiem, że trzeba być wytrwałym i na efekty się długo czeka, jednak problem z cerą mnie demotywuje. Czy warto?
hej ja te tabletki Push up2 bralam po dwie dwa tygodnie ,i, tak piersi zaczely mi peczniec ale powiem Ci moje cale cialo zaczelo terz puchnac ....jadlam jak zwariowana ...no i przytylo mi sie takze jak ktos jest baaaaardzo hudy to polecam ,a jeszcze bardzo bola piersi nie moglam sie dotknac tak bolaly wyrzucilam je dzis do smieci takze nie polecam a ty zrobisz jak zechcesz pozdrawiam
Zita1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując