Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Muzyka na osiemnastke - jestem w kropce!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-28, 11:35   #3
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: Muzyka na osiemnastke - jestem w kropce!

Ahh te osiemnastki Właśnie teraz wszystcy moi znajomi robią osiemnastki więc postaram się pomóc Przede wszystkim muzyka nie powinna być jednorodna, bo wiadomo każdy lubi co innego RAz byłam na imprezie, którą robiła taka typowa rasta-buntowniczka i leciała właśnie tylko i wyłącznie taka muzyka. No i Ci co również byli 'klimatowcami' to się super bawili, natomiast 75 % innych gości przesiedziało całą impreze
Powinnaś ponagrywać te wszystkie najnowsze hity (nie wiem posłuchaj w radiu jakieś listy przebojów, czy obejrzyj na Vivie czy Mtv), pare piosenek typowo tanecznych jak house, trance, jakieś remiksy, disco-polo (przy tym zawsze ludzie się bawią, zwłaszcza po paru toastach), i pare klasycznych takich typowo rock'n'roll'owych kawałków które są często puszczne na jakiś komersach czy czymś takim Konkretnych tytułów Ci nie podam bo dużo by tego było, a poza tym nie znam dokładnie gustów muzycznych Twoich i Twoich znajonmych Najlepiej własnie zrobić taki miks totalny, przynajmniej ja tak myślę, bo własnie takie imprezy są najlepsze i każdy coś dla siebie znajdzie
Mam nadzieję, że chociaż odrobinkę pomogłam
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując