Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-03, 21:08   #2973
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że kiedyś gdzieś dziewczyny znalazły (to chyba było na którymś wątku tutaj, na wizażu, tylko nie wiem czy pędzlowym, czy mineralnym, czy jakimś inszym) hurtownie, chyba chińską, która "za grosze" robiła różne pędzle. I tam było wszystko, drewniane, plastikowe, dłuższe, krótsze, coś ala Pixie, sriksi, włosie takie a takie, do wyboru do koloru, do tego własne nadruki można było zamówić itd. I chyba stanęło na tym, że właśnie w ten sposób są robione pędzle, są takie wielkie hurtownie, w których firmy zamawiają pędzle, personalizują je w taki, czy inny sposób, potem walną odpowiednią cenę żeby hajs się zgadzał i już. A my tu dywagujemy czy to nam czegoś nie przypomina a to i tak z jednej hurtowni. :P Oczywiście to tak wszystko w uproszczeniu i nie mówię, że z każdą marką tak jest. Pędzel pędzlowi nierówny. Po prostu tak mi się przypomniało, że coś takiego kiedyś dziewczyny wygrzebały.
To niestety oczywiste, zwłaszcza widząc te klony na ebayu
Aż strach pomyśleć z czym jeszcze annabelle leci w chińskie kulki, pomijając słoiczki.. Z proszkiem?..

A co do tej strony buyincoins, jak już zamówię to na pewno nie z niej - jak widzę te oszukane 5-cio gwiazdkowe opinie przy każdej z aukcji to śmiać mi się chce, ale niestety nie zachęca to do kupna
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-06-03 o 21:09
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora