Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-03, 12:52   #2959
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48781050]Mają dobre ceny, ale trochę mnie denerwuje ich polityka Doz ma ceny wyższe (w niektórych przypadkach dużo wyższe), ale cały proces zamawiania jest w 100% przyjazny klientom, można odebrać w dowolnej aptece zamówienia powyżej 20 złotych, aptek jest tyle że każdy znajdzie blisko siebie. Gemini ma większość aptek w woj. pomorskim (czyli "u mnie"), ale z kolei można odebrać tylko w jednej - w Gdańsku (w takiej lokalizacji, że zdecydowanie mi nie na rękę tam jechać), a w pozostałych tylko zamówienia powyżej 150 zł. Nie rozumiem dlaczego - co to dla nich za problem wraz z poranną dostawą leków dostarczyć kilka rzeczy, żeby czekały pod czyimś nazwiskiem. Cały poranek próbowałam się dodzwonić do sopockiej apteki (byłoby mi najwygodniej tam pojechać), ale nie udało mi się. Chciałam zapytać o cenę "stacjonarnie" - o ile jest wyższa i czy produkty, które chciałam zamówić (Avene Cicalfate, Vichy matujący SPF50, rybki Dermogal, Alantandemoline) są dostępne od ręki, czy musiałabym je zamówić. W efekcie się wkurzyłam i zamówiłam wszystko kurierem za zawrotną kwotę 12,50 zł I z adnotacją żeby przyszło dopiero w czwartek lub piątek, bo we wtorek i środę nie ma szans, żeby ktokolwiek odebrał zamówienie. Skoro już się tak skupiają na sprzedaży wysyłkowej, mogliby dać chociaż opcję paczkomatu Pytałam czy planują, podobno tak ale nie wiadomo kiedy. Wszystko jest takim jednym wielkim utrudnieniem - aptek jest sporo, ale nie zamówisz, bo poniżej 150 zł

To Wy mnie tutaj skusiłyście mlekowym i nie żałuję, mimo początkowych przebojów z milionem krostek Mnie migdał 40% też wcale nie podrażniał Z jakiej firmy masz migdałowy-kojowy? Widziałam, że biocosmetics ma (pH=1,9), nawet chciałam kiedyś dorzucić do koszyka, ale potem pomyślałam, że tyle mam jeszcze tego migdała (w czystej formie, sypkiej), że to by było marnotrawstwo

Z olejem kokosowym mam złe wspomnienia, ale to na włosy [/QUOTE]

az tak nie analizowałam ich polityki sprzedażowej, tym bardziej ze opcja odbioru osobistego nie wchodziła w grę więc nie zgłębiałam tematu.
kwas mam wlasnie z Biocosmetics lubie ich produkty
z olejem kokosowym na włosy tez mam niemiłe wspomnienia, puch ... ale na ciało i wlosy jest mega choć niektórych zapycha na twarzy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Ja też robię peeling mlekowym 20 %. Przy pierwszym nie zabezpieczyłam wrażliwych miejsc i miałam mega zaczerwienienie przy ustach i oczach i tylko tam się łuszczyłam. Za drugim razem zabezpieczyłam wazeliną i trzymałam kwas krócej i ładnie mi skóra schodziła dość równomiernie.
Wyskoczyło mi kilka takich gul które są głęboko i ciężko wycisnąć i nie wiem czy to od oczyszczania czy tak przed okresem. Chociaż zazwyczaj na okres to mi wyskakiwaly takie zwykłe pryszcze raczej a nie gule.
Trzeci peeling miałam robić w sobotę ale miałam dziś rozmowę o pracę a ciężko przewidzieć jak skóra będzie wyglądać... Więc zrobię dzisiaj
dla mnie 20% mlekowego to teraz optymalne stężenie choć i tak trzymam tylko 5 minut.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując