Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-06, 17:27   #3587
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez czukcza Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy któraś z was używała może kremu BB Holika Holika sweet cotton? może podzielicie się jakimś info jak ten krem współgra z cerą tłustą?
Ja używam i mam cerę tłustą. Sprawdza się całkiem przyzwoicie, u mnie raczej nie do pracy na cały dzień, bo po ok. 6-7 h mam wrażenie, że warzy się w okolicach brody. Niby zawsze można nieco przyklepać/rozmazać, ale ja nie mam nerwów na to, żeby co godzinę sprawdzać stan twarzy. Na krótsze wyjścia jest natomiast super, szczególnie kiedy nie mam czasu na makijaż, bo wystarczy go szybko wsmarować w buźkę i można lecieć (bardzo ładnie się wtapia). Mnie nie przesusza, nic mi nie podkreśla, nie wchodzi w zmarszczki (w każdym razie nie bardziej niż wszystko inne). To, że u mnie się po dłuższym czasie warzy może być też moją osobistą wątpliwą zaletą, bo miałam już podobnie z podkładem MJ re(marc)able. Dziewczyny były z niego zadowolone, a u mnie na brodzie warzył się już po 1 h, bez różnicy na co i pod co go nałożyłam. Holika jak za taką cenę jest naprawdę spoko. Nie liczyłabym na fajerwerki, ale ja jestem zadowolona.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując