Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - drzwiczki do szafki własnoręcznie wykonane
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-30, 22:29   #19
kolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 629
Dot.: drzwiczki do szafki własnoręcznie wykonane

Cytat:
Napisane przez potoczanka
wiecie co ... tak sobie leżałam na łóżeczku ucząc sie, wpatrując w meble naprzeciwko i doszłam do wniosku że nie byłoby głupie, gdybym też spróbowała zrobić takie 'drzwiczki'. Poniżej zamieszczę meble które mam u siebie . Akurat mam inny układ, nie mam szafek z szybami, tylko wszystkie półki jakie posadam sa na widoku zapełnione moimi ukochanych pierdółkami albo książkami . Może udałoby mi się coś zrobic np na pói takie jak tutaj widać w tej części z telewizorem


kolalight mogłabyś powiedzieć jak to jest robione itp? widziałam kiedyś, ze zamieściłaś gdzieś wątek z linkiem, ale niestety nieW wyczyTtałam jak to się robi, tylko pooglądałam goowy wyrób, bodajże koszyczek na długopisy ...
jejku mnie by było szkoda takich mebli. Ja mam takie stare graty z tzw. kaplicą i w drugiej kolejnoci je zaatakuje. Ale faktycznie tam nad telewizorem spoko by wyszło. kręci się rurki ze starych gazet. A potem plecie jek wiklinę. Najgorsze to plecienie rurek mnie już lewa ręka boli. a linki już dziewczyny zamieściły.
kolalight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując