Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-12, 06:38   #5
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

narazie wci wysle zdjecie rozjasnione rozjasniaczem z LEO ale to jest zdjecie sprzed kilku dni zanim zrobiłam joanna ale chce bys zobaczyła jak działa ten rozjasniacz po joaaneie mam włsy całkiem białe zzzzodcieniem srebrnym taka narazie zdjecie wklejam bez joanny po zdjecie jest robione telefonem włoski sa juz białe jednynie w tych miejscach gdzie wiecej było chyba farby sa koloru taiego jasnoółtawe jasniejszejak odcien na zdjeciu ale nie jest to zółc kurczakowata pamietaj ze rozjasniałąm z czarnej farby sa to 3 rozjasnienia rozjasniaczem z LEO kameleonem ktory niweluje czerwony odcien zalecany do rozjasniania z ciemnych farb kupiłam tez silver on nadaje od razu srebrny odcien a skoro ty niemasz czarnej farby tylko juz pasemka to polecam ci silver choc jeden i drugi jest rewelacyjny i nie SPALIŁ mi włosów włoski mam jak na zdjeciu bardzo błyszczące ja mysle ze jakbys dała silver to moze nawet ci nie trzeba bedzie joaany ale jak cos to zobaczysz w kazdym badz razie ja na to rozjasnienie dałam joanne i mam bialuniesrebrne włoski az jestem sama w szoku co do joanny to poczytałam opinie dziewczyn z 2007 roku na innym forum i własnie pisały o niej ze uzyskały biel a probowały wszystkiergo drogich farb platynowych i zadna nie dała tego koloru ja joanna ale sie rozpisałam co do cdjecia jak pisałam narazie ci wysle mmsa jesli chcesz pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090605(007).jpg (146,1 KB, 1499 załadowań)
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując