Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-10, 16:27   #1676
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Użyłam raz i rzeczywiście początkowo się lepi, ale teraz jak macam się po szyi, to nic mi się nie klei, więc może się dobrze układać. I filtr się na nim nie przetłuszcza, lepiej niż po kremie matujacym, który ostatnio kupiłam - to już podchodzi pod kompulsywny zakupoholizm, bo przecież dałam sobie spokój z kremami matującymi już dawno temu. W ogóle wyrażenie "krem matujący" to jest dla mnie oksymoron. To se ne da

Chyba szukam teraz cudotwórcy: ma ujednolicać koloryt, przyśpieszać znikanie śladów po pryszczach, nawilżać i nie przetłuszczać
Jak będę w Polsce, to planuję kupić peeling Iwostin Perfectin Re-liftin z kwasem laktobionowym.

Ciekawe czym spowodowana jest polityka wycofywania niektórych produktów, podobnie było z bardzo popularną odżywką bodajże morelową Alterry.
Ja już nawet nie będę wspominać ile rzeczy mi tak wycofano, ulubieńców, którym ciężko znaleźć godnych następców, to woła o pomstę Do tego te wszystkie fajne produkty są dostępne w większych miastach, u mnie w okolicy w Rossmannach i innych sieciach rzucają tylko ochłapy, które się nie sprzedają tam, gdzie są dostepne lepsze produkty. Takie np mezo serum bielendy i toniku z tej serii nie ma, będę musiała po nie zasuwać do Katowic chyba.

Fajnie ten Iwostin wygląda
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-01-10 o 16:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora