Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - amniopunkcja- bać się jej czy nie bać
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 21:10   #20
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: amniopunkcja- bać się jej czy nie bać

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Tyle,że większość poronień jest do 12 tyg,po tym czasie ryzyko poronienia jest już bardzo niewielkie. Nikt tu nie straszy,przecież dziewczyna jest świadoma ryzyka. Czy ktoś napisał nieprawdę?
To jest forum i każdy może wyrazić swoje zdanie,ja nie napisałam,że ktoś nie ma robić tego badania,ale że sama bym go nie zrobiła. Bo nie poradziłabym sobie ze świadomością,że straciłam dziecko przez badanie,gdyby do tego doszło.
Ciekawe skąd byś wiedziała, że poronienie było powikłaniem badania, a nie akurat tym 1% ciąż poronionych po 12 tygodniu.

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
oczywiście, że to jest zagrożenie poronieniem, ale zdarza się to rzadko, wolę wiedzieć niż nie wiedzieć i potem po urodzeniu maluszka nie być przygotowanym , niektóre rodzą się z wadami serca a tak na porodówkę można wezwać odpowiednich specjalistów, dobrze uprzedzać na porodówce że urodzi się dziecko z wadą, właśnie po to dobrze wiedzieć co dziecku dolega, a tak do końca ciąży to wielka niewiadoma, i niepotrzebny stres dla dziecka. Nawet w trakcie porodu mogą wystąpić powikłania co nie znaczy, że nie trzeba rodzić Dużo kobiet decyduje się na to badanie i większość nie żałuje, miejmy nadzieję że ja żałować nie będe
Bardzo zdrowe podejście Aga. Jesteś bardzo silna i doskonale przygotowana. SUper.
Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
A stałaś przed dylematem czy robić czy nie?
Dopóki człowiek nie znajdzie się w takiej sytuacji to może się mądrzyć i mówić, że zrobiłby to czy tego nie zrobił.

Agnieszko, wypij meliskę przed amnio i bądź dobrej myśli. Musisz wierzyć, że nie będzie powikłań a wyniki wyjdą dobre. Trzymam
O to to. Zgadzam się w 100%.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując