Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wydzielina z brodawek-HELP!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-19, 09:02   #1
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378

Wydzielina z brodawek-HELP!!!


od razu przepraszam za pomyłkę.Temat powinien brzmieć "Wydzielina z sutków", ale z nerwów już sama nie wiem co piszę.

Prosze o pomoc pana doktora i wizażanki..
no własnie..wczoraj w trakcie kąpieli zauważyłam coś niepokojącego/przerażającego.Biała wydzielina z obu sutków, po lekkim naciśnięciu.Od razy sobie wmówiłam ciąże i mleko...co mi jest ??
Ciążę raczej wykluczam..współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia 2 razy od razu po menstuacji(pierwsze dwa dni po krwawieniu, z tym że ten drugi dzień był jednocześnie dniem tabletki cilest z nowego opakowania).tabletki Cilest, które biorę od 8 miesięcy biorę regularnie i żadnej nie zapomniałam.Jednak mam duże problemy z żołądkiem i jelitami i biorę dodatkowo Sulpiryd, Gasec C i Sylicaps na wątrobę,nigdzie w ulotkach tych lekarstw nie doczytałam osłabiającego wpływu na działanie tabl.antykoncepcyjnych, jednak mimo to w trakcie kolejnych zbliżeń zabezpieczaliśmy się dodatkowo prezerwatywą.
W ksiązkach się naczytałam że mlekotok to są złe symptomy..rak itp.Porszę o jakieś rady, szczególnie proszę o opinię P.dotora, bo ja mam wizytę zaplanowana na 10 lipca do ginekologa a do tego czasu to ze stresu wyłysieję!!!

Edytowane przez sousa
Czas edycji: 2006-06-19 o 09:55
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując