Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 12:34   #2888
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mejkapownia :d A czy pudelko tic-tacow ma jakies ukryte - kosmetyczne zastosowanie?:d
Oprocz oczywiscie przechowywnia samych tic-tacow?
świeży oddech pani malującej

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Koło mojej pracy jest kryolan, więc sobie pooglądam te korektory, potrzebuję właśnie na wypryski, cienie pod oczami mam małe, więc łatwo je zakryć. Szukam porządnego korektora i dlatego pomyślałam o kryolanie. Obejrzałam to kółko, ale czy jeśli ja potrzebuję tego tylko do własnego użytku, warto mi kupować całe w kilku kolorach, czy lepiej jakiś pojedynczy korektor kryolana?
przepraszam za ten napad pytań, ale pytam profesjonalistki
ja w sumie nie wiem czy oni mają pojedyncze korektory na wypryski itp... wiem że mają jakieś kamuflaze pakowane pojednynczo - ale jakoś nigdy ich nie oglądałam więc nie wiem co to - mam jedno "coś " co się zwie dermacolor light foundation - niby podkład, ale panie w kryolanie jako korektor właśnie poleciły - takie to małe jak cień do powiek - u mnie się nie sprawdziło - za ciężkie, niby kryje ale przy okazji widać że coś tam pod tymi oczami "nawalone" - nie podoba mi się ;
a paletka hmmmm ... na moją twarz przydają się 3 kolory , 2 też by starczyły - może gdybym się super opaliła to więcej - tylko naprawdę nie potrafię Ci powiedzieć czy można kupić ten sam produkt pojedynczo - i na ile to się opłaca
w kazdym razie te w pisaku na wypryski odradzam - zbyt wodniste jak na krycie;
aha - jeszcze dodam że to kółko ma bardzo fajną konsystencję, sztywną, ale jak się paluchem nakłada ladnie wchodzi w skórę;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując