Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład STAY MATTE Rimmel - konsystencja lekkiego kremu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-14, 23:40   #15
Inflammable91
Przyczajenie
 
Avatar Inflammable91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład STAY MATTE Rimmel - konsystencja lekkiego kremu

Cytat:
Napisane przez Inflammable91 Pokaż wiadomość
Zakupiłam ten nowy podkład Rimmela i moim zdaniem jest zupełnie inny niż jego poprzednik, którego często używałam. Jego konsystencja jest inna bardziej jak mus, dobrze się rozprowadza. Jak na mojej twarzy kryje bardzo dobrze aż za dobrze, nie jestem przyzwyczajona do takich mocnych podkładów ale nie robi maski nawet nie wygląda bardzo sztucznie. Twarz jest ,,idealna'' dobry na specjalne okazje, nie mam też wiele do ukrycia ale sądzę, że spokojnie wszystkie niedoskonałości zakryje. Mam odcień 200 i jest bardzo dobry, ładnie się stapia. Matuje całkiem nieźle w porównaniu do poprzednika ale nakładam dodatkowo troszkę pudru jeszcze. Jest wydajny. Oby z upływem czasu nic się nie zmieniło to będzie mój ulubieniec
Tak więc po dłuższym używaniu mogę napisać coś więcej na jego temat. Jak na razie to najlepszy podkład jaki miałam ideałem był Astor Mattitude HD ale bardzo słabo krył ten zaś u mnie kryje idealnie. Matowanie jest również fantastyczne ! Najlepsze ze wszystkich podkładów jakie miałam a było ich mnóstwo Na początku po 3 dniach troszkę mnie przesuszył ale teraz na noc zawsze nakładam mocno nawilżający krem, rano podkład i troszeczkę pudru. Już sprawdził się u mnie bez poprawek na weselu oraz dwóch imprezach tanecznych więc to dużo ;D Polecam do spróbowania na mojej cerze się sprawdził i na pewno zawsze będzie u mnie gościł choć czasem zdarza mi się odskocznia.
Inflammable91 jest offline Zgłoś do moderatora