Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-19, 10:11   #3425
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Silnik w miotle mi padł, a teraz to i z buta ciężko...

Oby tylko takie farty!

No nieprzyjemnie, ale ja to już skręceniowy weteran jestem :/
Aga jak jest z nią jakiś problem albo musisz za nią latać, to nie rób sobie dodatkowego problemu Może kiedyś u siebie ją dorwę

Oby
Ja żadnego skręcenia ani złamania - żadnego odrostu jak dotąd
Viv tą mgiełkę kobita przywiezie, bo sama mówi, że jej schodzi jak świeże bułeczki a specjalnie po nią nie muszę biegać, jestem tam codziennie jak robię zakupy

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
co do topów to jeszcze fajny jest Golden Rose Gel Look - schnie dosyć szybko, trzyma mi lakier 5 dni bez żadnych odprysków (mani szedł do zmycia, bo mi się znudził, ale pewnie wytrzymałby jeszcze), nie ściąga lakieru ani z góry ani z dołu, nie ścierają się końce jeden mankament to malutkie pęknięcia, ale nie widać ich wcale, trzeba się mocno przyjrzeć muszę wypróbować jakiś jasny krem i zobaczę, czy pęknięcia będą bardziej widoczne
dostałam go od Smu i mi bardzo podpasował
Sh też jest super i podobnie ma z tymi pęknięciami jak Goldenek ale to zależy od lakieru

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wracanie boso, w ten nieszczęsny czwartek uskuteczniałam
Skręciłam nogę w Lublinie, na szczęście jak już wracałam na dworzec. Wsiadłam do autobusu, jak się później okazało, do linii która jechała nie pod mój dom a w zupełnie przeciwną stronę, więc musiałam wysiąść jakieś kilometr od domu. Niby niewiele, ale jak już jechałam to koncertowo się rozpadało + boląca kostka. Na chodnikach i ulicach woda płynie wartkim strumieniem, więc zdjęłam buty i wesoło kuśtykałam nie obawiając się, że muszę skakać przez kałuże... dopóki nie poślizgnęłam się na pasach i jeszcze bardziej nie uszkodziłam nogi A jak już wróciłam do domu, zobaczyłam na balkonie martwego ptaka, no kuźwa wszechświat daje mi takie znaki, że czasu umierać
O matko ale przygody

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry

świetnie trafiłaś, dziękuję raz jeszcze
nooo, wiem, to prawda

mam top, niestety musiałam przyspieszyć wysychanie. Ale też zauważyłam, że na niektórych foto tak wyszła... Ale tak, top zgasił holo trochę :/
Nie ma za co dobrze, że się podoba i pięknie Ci w nim - do tego uniformik i mrrrrrrr
We wszystkich holosiach top gasi efekt ale chyba w Alajkach najmniej


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i właśnie mnie zaciekawiło brzmi fajnie, w jakiej cenie on mniej więcej jest?
ja szukam topu, który niekoniecznie szybko wysusza (no ale żeby nie schnął godzinami ofkors) żeby nie kurczył (to najważniejsze), nie musi przedłużać trwałości, ale fajnie żeby błyszczał, idealnie gdyby robił taflę.

tuning marmurka
SH - będę go wychwalać i do stempelków też idealny
Chyba wolę jednak solo choć zazdroszczę umiejętności malowania takich szczegółów

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kostka dziwnie :/ Byłam u chirurga w piątek, obmacał, powiedział, że skręcona. Nie zrobił mi prześwietlenia, ale może trochę z mojej winy, bo na wejściu powiedziałam, że skręciłam - mam niestety doświadczenie :/ Boli po wewnętrznej stronie, czyli nie tak jak zazwyczaj, chyba w poniedziałek przejdę się raz jeszcze, tym razem na prześwietlenie :x
Oj zrób faktycznie prześwietlenie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora