Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-06, 22:10   #842
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dzięki, udało mi się w MS picture manager..
W Strefie Fryzur podcinali mi tylko grzywkę i 1 cm na całości, przedtem była próbna fryzura w dwóch wersjach a potem jeszcze kupiłam jakieś kosmetyki do włosow więc do końca nie jestem pewna co ile kosztowało. Nie będę wprowadzac w błąd. A co do czesania: w Strefie i w Kublin & Berendowicz próbne czesania 70 zł, słubne od 120.. W pasażu Bielaka próba 45 i ślubne 100. Te moje przygody ze ślubna fryzurą objęły teą koloryzację.. Ale moze opiszę po kolei całą historię - ku przestrodze Za późno zaczęłam szukac fryzjera ale w ko ncu miała szczęście.
Na początku trudno było znaleźć kogokolwiek - a to urlop, a to dzień wolnego, albo brak terminu. Pani która mnie maluje i doradzała przy zmianach w sukni (była zamówiona w Cymbeline ale chciałam żeby była inna niż w katalogu) (acha - panią znalazłam wg rad z wizażu.pl własnie - Magda Paluch, bardzo jestem zadowolona z tej współpracy) do farbowania poleciła mi salon Maniowskiego, ale ponieważ czeszą zbyt awangardowo, szukałam kogoś innego. i tak trafiłam do Kublin & Berendowicz, gdzie pani Renata Stryjewska uczesała mnie tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 10.jpg (24,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 11.jpg (19,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 13.jpg (19,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 20.jpg (17,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 21.jpg (20,2 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 22.jpg (19,0 KB, 143 załadowań)
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując