Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 11:36   #1670
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
dziekujue ..dokladnie tak jak to ujelas
Ciesze sie, ze sie zgadzamy

Cytat:
Napisane przez porterka Pokaż wiadomość
Nie wiem co powiedzieć... Przeglądając Forum zawsze się zastanawiałam które z opisanych salonów to była chamska reklama (miała swoje typy ale chyba wszyscy wiedzą o które chodzi).
Niemniej jednak sens tego wątku chyba opierał się na tym, żeby informacje były pełnej znaleźć - szybko i konkretnie. Ja filtrowałam te informacje - przecież reklama żyje wszędzie i nie da się od niej uciec, a spamerzy zawsze będą, nigdy też nie wiesz kto siedzi po drugie stronie monitora. Internet nie jest anonimowy ale przeciętny użytkownik sam musi dawać sobie radę. Nie rozumiem nowych zasad - nie est to instytucja państwowa nie róbmy tutaj takich porządków bo może sie okazać że wątek umrze śmiercią naturalną. Zresztą czas pokaże co będzie dalej, może nie mam racji;p
pozdrawiam cieplo
Ja dalej nie rozumiem o co ta burza w szklance wody
Osobiscie nie wzielam stad zadnego adresu. Zawsze szukalam namiarow na fryzjera, ktory zostal tu opisany, a bylam u dwoch polecanych na wizazu. Nie stanowilo tez dla mnie problemu napisanie PW do uzytkownika - w wielu przypadkach mozna wyslac wiadomosc, ktora trafi na maila i z reguly dziewczyny odpisuja Przynajmniej ja nie spotkalam sie z takim przypadkiem, zeby nie.
Co do tego jaki jest sens tego forum...Odnosze wrazenie, ze nie ma to byc ksiazka telefoniczna, tylko miejsce wymiany wrazen. To nie sztuka sklecic 5 zdan i podac namiary. Osobiscie bylabym szczesliwa, gdyby poza nazwiskami podawane bylo troche konkretnych argumentow przemawiajacych za tym, zeby ich odwiedzic. Bo wiesz, jak bede chciala sobie wybrac losowo fryzjera to otworze panorame firm na odpowiedniej stronie i zagram w rosyjska ruletke
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując