Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-29, 00:45   #3903
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też mi przed okresem czasem takie coś siedzi pod skórą :/ i boli nawet jak ruszam energicznie twarzą.Nawet mi na policzku się pokazuje cham.
No właśnie - przy normalnej mimice, uśmiechaniu się, mówieniu czuć takiego dziada. I nie chodzi o to, że przeszkadza mi sam ból, tylko że przez to ciągle o tym pryszczu myślę. Zwykle po prostu zapominam o tym, że mam jakieś syfy na twarzy i że nie wyglądam z nimi najlepiej, ale to około-okresowe badziewie ciągle mi przypomina o swojej obecności... Nie dołuję się tym, ale mi to przeszkadza, zwłaszcza kiedy jestem wśród innych ludzi - chciałabym się wtedy skupić na nich, nie na tym, że mam jakieś paskudztwo na mordzie

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Ostatnio pojawił się temat samoakceptacji, w sumie przewija się tu co jakiś czas. Więc tak zapytam:
Czy pomimo widocznego trądziku uważacie się za ładne, atrakcyjne? Albo czy wyleczenie trądziku wpłynęło znacząco na poprawę waszej samooceny?
Jestem bardzo ciekawa, jak jest w waszym przypadku; nie mam zbyt wielu bliskich znajomych, którzy cierpią/cierpieli z powodu takich defektów skórnych, z którymi mogłabym o tym porozmawiać. Mam nadzieję, że to nie za duży off-top
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora