Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-16, 11:10   #1817
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iza133 Pokaż wiadomość
no wyszukiwarka nie gryzie ale nie zmuszam tez nikogo zeby odpowiadal na moje pytania wiec bez tych uszczypliwosci) a co do odrostow to ja juz ICH NIE MAM.ponad 2 lata juz nie farbuje bo chcialam zeby cale odrosly a z tego co wiem to henna jest super na naturalnych wlosach

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------




no skoro teraz podkreślasz że NIE MASZ ODROSTÓW to po co wcześniej pytałaś czy na nich załapie? ;/

piszesz też ze helfy dla Ciebie to jest "to" a próbowałaś chociaż tych produktów czy jak? bo nie wypowiadałaś się na ich temat wcześniej ...
I nie jestem uszczypliwa tylko wystarczy poczytać a nie zadawac takie same pytania irytuje to tylko użytkowników którzy się tu udzielaja i robią to jakby "na darmo" skoro ktoś wejdzie sobie i nie chce mu sie cofnąć o kilka stron tylko pyta ...
no i ameryki nie odkryłaś z tymi helfami bo każda z Nas która UWAŻNIE czytała wątek o nich wie ;]
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2010-03-16 o 11:11
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora