Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 19:45   #3916
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie ma sprawy
moj pies tez nie ma rodowodu, tez kupilam go z hodowli domowej... jak bylam u weterynarza jedna z kobiet, ktora siedziala w poczekalni zapytala mnie czy ma rodowod, jak powiedzialam ze nie, to sie dziwnie na mnie spojrzala powiedzialam jej, ze nie chodze z psem na wystawy, ze mam psa dla samego posiadania i cieszenia sie tym a nie dla zdobywania medali. O nic wiecej nie pytala ✂✂✂ać ją

Snow a jak oceniasz to serum? Dobre jest? Czy z tego typu produktów masz jakiś inny ulubiony? Chyba jedwab CHI
wstrętna baba
tak jedwab CHI ale muszę przyznać, że to serum gliss kura jest takie cięższe, używając go wydaje mi się, że lepiej chronię włosy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Super I bardzo fajne to cięcie

Ale długie



To ja mam ciemniejsze Ja mam tak jak to 8.11 z Majirela co Buahhot pokazywała Mocno popielaty wiec i ciemny sie wydaje.

Pralka całkowicie normalnie. Naszą też dość mocno słychać, i też wiruje tylko przed końcem prania

A mame olej... skoro ona jest taka dla ciebie Najważniejsze że z dziadkiem dobrze
dziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora