Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomysł na biznes
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-03, 12:05   #663
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Pomysł na biznes na własnej działce

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym się Was poradzić odnośnie pewnej kwestii, otóż moja rodzina ma działkę, ok 2,5 ha. Zlokalizowana jest pomiędzy dwoma ok 60 tys miastami (ok 15 od jednej i drugiej) w małej wsi 2,5 km od głównej drogi. Jest to działka typowo rekreacyjna, jakiś domek drewniany, drzewka owocowe itd. Kilka lat temu zmarł mój tata, brak męskiej ręki doprowadza to działkę do ruiny, nie mogę patrzeć jak tyle lat ciężkiej pracy idzie na marne. Zrodził mi się w głowie niedawno pomysł na otworzenie tam jakiegoś interesu, jedyna szansa żeby uratować to działkę. I tu pojawia się problem, nie mam kompletnie pomysłu na biznes na tej działce, kolejny problem jest taki, że nie mam kapitału, w grę wchodzi jakieś dofinansowanie, kredyt...Może ktoś z Was mi pomoże i podrzuci jakiś pomysł
Ale jaki biznes? Agroturystyczny? Park linowy? Spółdzielnia społeczna? własne wyroby rolne? pszczelarstwo? mini zoo? rodzinny park rozrywki?

Nakreśl choć ogólną wizję czy myślisz o np. sklepie/magazynie/hurtowni czy o czymś otwrtym na ludzi i przyrodę
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując