Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Politechnika Śląska:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-17, 12:37   #22
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Politechnika Śląska:)

Nicponianka no to się trafiłyśmy, heh Nie chciałaś iść na arch. do Łodzi? Ja jestem z Jastrzębia Zdr. i mam zamiar mieszkać w akademiku. Jak go nie dostanę, to chyba pod mostem, bo nie szukałam żadnego mieszkania

Na kampus jednak nie jadę, bo za późno się obudziłam w terminach i już brakło miejsc. Trudno, będę się integrować dopiero od października.

Maue [tak pisać jak w sygaturze? ] no budynki rzeczywiście na pierwszy rzut oka nie zachęcają, ale mogło być gorzej (np. co się czasem zdarza, budynek zespołu szkół albo gimnazjum, ale to na mniejszych uczelniach i w filiach). Gdyby je wyremontować, to myślę, że byłyby całkiem do rzeczy, bo konstrukcje mają fajne

A co do odmieńców i ludzi izolujących się od cywilizacji, to oni są wszędzie. I jak dla mnie mogą być, bo nikomu nie przeszkadzają, a na pewno na politechnikach nie stanowią większości No.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując