Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-01, 09:43   #1529
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które korektory są warte uwagi? Miałam tylko Pixie w poprzedniej wersji. Ten ma dość dobre opinie, ktoś może miał?
https://www.naturisimo.com/products_makeup.cfm?id=3469
Ja ostatnio w czeluściach szuflady znalazłam próbkę korektora pod oczy 100% Pure, nie pamiętam od kogo ją mam, możliwe, że od Ciebie ale nałożyłam i pięknie rozświetlił okolice oczu, mocno odbija światło, efekt jaki daje jest naprawdę zdumiewający, kolor nie wiem jaki, ale jaśniutki, pasuje mi, jednak po 2 godzinach zebrał się w fałdkach i załamaniach, jest tłustawy i mazisty. Jeszcze go będę testować, następnym razem go przypudruję.

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wczoraj Pierwszy raz użyłam Petal Fresh kupionego w promo na dzień kobiet. Matko, jak on się świetnie pieni, będzie mega wydajny W porównaniu z Viankiem, który był moim koszmarkiem i który ledwo zmęczyłam Petal Fresh jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał na dłuższą metę

Używam EkoKremu od ponad miesiąca i jestem z niego bardzo zadowolona. Po jakiś 2-3 tygodniach używania, skóra pod oczami zrobiła się mięciutka, wygładzona, bardzo dobrze nawilżona. Biorąc pod uwagę bardzo niską cenę, jest to mój hit

Dojrzałam do decyzji o zmianie kolorówki na naturalną. Przed chwilą zamówiłam tusz, kredkę do brwi i eyeliner z Avril. Mam nadzieję, że się sprawdzą
PF bardzo mi odpowiadają, włosy po nich są niesamowicie miękkie, delikatne i pięknie się układają i błyszczą. Vianki do PF, to jak maluch do mercedesa, nie ma ani jednej cechy, która by je łączyła, poza pojemnością, a cenowo Vianki bez promocji są droższe

EkoKrem dla mnie jest za tłusty, bo nie mam bardzo suchej skóry, traktuję go bardziej jako kompres, nie na co dzień, nakładam co parę dni na noc grubszą warstwę, częściej obciążyłby mi skórę powiek. Bardziej nadawałby się chyba na Zimę u mnie, ale muszę zużyć, bo ma tylko 5 miesięcy ważności, ale póki co podoba mi się, nie podrażnia oczu, nie robi mgły.

Daj znać o kolorówce, czy się sprawdza Od dawna kusi mnie Tusz Avril.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ciekawe, to co piszecie o Ambrozji, patrząc na skład nie byłam pewna jej działania, ale wasze spostrzeżenia są zachęcające do spróbowania
Korah, ja mam teraz trochę mieszane uczucia co do kremu ATW, bo zaczęłam stosować krem Nacomi i dla mnie jest chyba nawet lepszy ( stosuję tydzień, na noc). Tłusty ale wchłania się dobrze. Mam wrażenie, że skóra jest bardziej odżywiona niż po ATW. Ciekawa jestem czy zacznie mnie wysuszać tak jak Ciebie
Ciekawa jestem, co nowego będzie z ATW wprowadzone i czy krem będzie z tym samym składem.

Ps. Przyszedł dziś deo Pony Hutchen


Też tak uważam!
Używam szamponu PF juz ze dwa miesiące i nie dzieje się nic złego. Włosy i skóra głowy są w bardzo dobrej kondycji. Mam Tea Tree.
ATW jest lżejszy, ale nie mam zastrzeżeń, moim zdaniem dobrze nawilża, ale nie mam suchej skóry pod oczami. więc dla mnie krem nie musi być mega odżywczy. Czasami mam przesuszone powieki od kwaszenia się i wtedy muszę nałożyć grubszą warstwę ATW, ale spokojnie sobie radzi i czego często inne kremy nie mają, on sobie u mnie radzi z sińcami i obrzękami, nałożony czy to na noc czy na dzień, po prostu niweluje poranne zaspane oczy. a tak w ogóle to ja kremy pod oczy trzymam w lodówce, każde, bez wyjątku, uwielbiam zimny krem pod oczy

Przypomnij mi, który zapach wybrałaś i jak wrażenia

U mnie po winogronowym szamponie jest super, zero łupieżu Tea tree jeszcze nie otworzyłam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora