Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żelowanie naturalnych paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 18:31   #474
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witajcie.
Pierwszy raz zażelowałam sobie paznokcie, i dopiero po tym trafiłam na to forum. Nigdy nie miałam tipsów, zawsze dbałam sama o swoje paznokcie i zazwyczaj miałam je ładne i zdrowe. Jednak ostatnio z powodu pracy, stresu moje paznokcie zaczęly się łamać i nawet sprawdzone odżywki sobie z tym nie radziły.
W związku z tym poszłam do manikiurzystki i poprosiłam o cienką warstwe żelu , na krótkich paznokciach bez żadnych ozdób, bo sama maluję paznokcie na ciemne kolory. Za trzy tygodnie mam iść na uzupełnianie- no ale zobaczymy jak sie będę trzymały. Mam do was pytanie, może głupie ( ale jestem laik w tej dziedzinie) co by sie stało gdybym nie poszła na uzupełnianie a jakim czasie sama lekko spiłowała żel zostawiając warstwę dla zachowania twardzości paznokcia. Chciałam je trochę podhodować ( na zjazd absolwentów)ale nie planuję dłuższej zabawy z żelem- noszę krótkie paznokcie i nie będę ich zapuszczać na stałe I jeszcze pytanko czy rzeczywiście po jakimś czasie żel zacznie odpadać i trzeba go będzie zdjąć. Obawiam się zniszczonych paznokci po zdjęciu żelu - czy jest sposób na uniknięcie tego.
Mam nadzieję, że mnie nie zbesztacie za te pytania.
Z góry dziękuje.

Edytowane przez milenazuzia
Czas edycji: 2010-02-09 o 18:33
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując