Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-15, 19:45   #1968
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no jak to holo to niewymierne określenie, ja kupiłam holo i jeden wielki glut, masakra jakaś...za to drugi był ok

Ciapnęłam Wam chaberka 2 warstwy na gołe pazurki, (zaraz zmywam i nailtek pójdzie w ruch)


kolor jest boski, kocham go od pierwszego wejrzenia nieco ciemniejszy niż na zdjęciach, nie wiem---kobalt, błękit królewski, chaber...coś tak między między. cudowny połysk gładki kremowy bez drobinek i innej perły
o mamusiuuu:lov e:
ja do Ciebie wpadam kochana i mi pozyczysz przed poczatkiem roku
w naturze niedaleko mojej bursy maja te lakiery, no niech ich bedzie mnie kusic
gdzie kupilas a propos?
piekne pazurki
moje jak narazie dzielnie sie trzymaja,

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Z racji tego, że teraz chcę przez kilka dni poodżywiać paznokcie, pokazuję moje golaski...
Jest na nich NailTek Foundation II i bezbarwna odżywka wybielająca Lovely, swego czasu wielki hit.
Zwłaszcza na wskazującym widać ślady wczorajszego drylowania śliwek, mam nadzieję, że te brązowe odbarwienia w końcu zejdą...
nie wygladaja tak zle...
nacieraj oliwa z oliwek plus cytryna
sama jak kupie to bede nacierac bo mam masakrycznie zolte paznokcie, wygladaja jakby byly brudne
mam ta sama odzywke, dobrze utrala lakier ale cos mi sie wydaje, ze ona tylko "maskuje" ten odcien na pazkonciu, chociaz u mnie i to nie do konca...
kupilam i jak mialam zolte pazury tak nadal mam.
kupie to serum jutro z tej firmu ponoc swietne.

przeszlam dziewuszki na bardzo zdrowa dietę : orzechy wloskie, kielki i skrzypokrzywaciekawe co zdziala bo glownie chodzi o wlosy ale moze i na pazurki cos sie da zrobic

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
holo holo holooooooooooooooo

golden rose holographic 119
piekneee
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora