Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-29, 12:39   #1087
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio kładź tego wikinga spokojnie. Będzie popielato-jak dla mnie to najpiękniejszy kolor loreala i myślałam o nim dla siebie ale boję się że odrostu nie ruszy bo woda 9% a ja katuje 12% i też do końca zadowolona nie jestem Zrób tak jak napisałaś- oryginał na odrost a rozcieńczony na resztę.

Kotka możesz spokojnie po dolce farbować- ona nie ma wpływu. Tak jak mysia pisała bardziej znaczenie mają środki do stylizacji i niektóre maski- ale bardzo rzadko się zdarza żeby maska zaburzyła procesy chemiczne.
Kochana dziękuje.Wiesz ja kiedyś tez robiłam tym vikingiem bo się skusiłam ze ma wodę 9%,ale wtedy miałam dużo jaśniejsze włoski i niestety ale się odróżniał i to sporo.Teraz myślę ze nie będzie takiej różnicy bo włoski są już ciemniejsze. Dzieki jeszcze raz teraz poczekam na promocje i kupuje.I tak mam jeszcze ponad dwa tygodnie do farbowania.

Agatau88 To chyba Tobie miałam dać znać czym będę robić włoski przy kolejnym farbowaniu.Juz się zdecydowałam na Vikinga loreala.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-29 o 12:40
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora