Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 13:01   #1902
Varietta
Raczkowanie
 
Avatar Varietta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań, Polska
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość



wiesz co tyle sie naczytałam jaki to wspaniały jest ten krem AMB i postanowiłam go kupić. natrafiłam na twoją opinie i sie zastanawiałam czy kupić czy nie.. ale stwierdziłam, że może po prostu to u jednej osoby taki wyjątkowy przypadek, że więcej dziewczyn go chwali i jednak kupie.
dziś użyłam go 1szy raz i rzeczywiście świeciłam sie po nim :/
modle sie tylko żeby nie wyskoczyły mi po nim takie pryszcze jak tobie.
no cóż.. najwyżej będe sobie pluła w brode że cie nie posłuchałam
To konieczne po wykorzystaniu tego kup Sanoflore, chyba że Cie wysypie jak mnie (czego zdecydowanie Ci nie życzę). Ten jest naprawdę świetny. Ja AMB używam teraz do szyi.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Varietta mam te same mydełka tuli i krem sanoflore i szampon yes obowiązkowo i od kiedy go używam mam piękne pyszczysko, niespodzianki 2-3 przed @ ale delikatnie tylko. natomiast z tuli węglowego i mm zrezygnowałam bo miałam masakre na twarzy

teraz uzywam mydełka z glinką czerwoną i to jest strzał w 10
zakup dzięki podpowidziom Anuli

btw. macie jakies wiesci co z Młodą? i jak Wachlarzykowi poszła kampania wrzesniowa?

Mhm jakiego uzywasz kremu pod oczy- kiedys pisałas o kremach pod oczy mam z filorgi na zmarchy i go ale rano miewam opuchnięcia i cos musze na nie kupic
Oj to mnie troche podłamałaś. A myślałam, że po tych mydełkach będę taka piękna...
Varietta jest offline Zgłoś do moderatora