Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-18, 21:27   #3593
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Odżywka do mycia musi mieć prosty skład więc kupiłam te które dziewczyny polecały. Nakładam na skalp, masuje (porządnie i dokładnie) a później dokładnie spłukuje. Nawet ostatnio oleje udało mi się zmyć odżywką. Trzeba nabrać wprawy ale dla moich włosów i skóry głowy to naprawdę rewelacyjny sposób. Włosy miękkie, czyste, skóra nie swędzi. Niestety odżywki które stosuje nie łapią się na ten wątek.
Przypomniałaś mi o myciu odżywką muszę spróbować mam w domu isane z babassu akurat
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi sie wydawało
a mogłabys podrzucic mi link do watku?
Bardzo Ci dziekuję za info
Tż zobaczył mydło od Ciebie i zapytał dlaczego kaszanke włożyłam do woreczka foliowego..... Zbyłam go wymownym milczeniem.
Wchodzi Młoda i pyta co to za kaszanka lezy na stole - pogłupieli
Mojemu Tz towi się nasunęło inne porównanie nie znają się!:p
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Ja właśnie siedzę z taką mieszaniną olejów na głowie- oliwa z oliwek, olej rycynowy, oliwka różowa babydream....i sesa

Daj znać jak efekty olejowania

Ja w ramach walki ze stresem kupiłam dziś lawendę. Zrobiłam sobie ciepły kompres lawendowy na buzię, zjadłam malinki i truskawki z czekoladą, umyłam się mydełkiem z przemiłej wymianki z Kretką (mydło Kleopatry jest boskie!) wysmarowałam saponariowym masłem z lawendą ( nie jest naturalne ale skład niezły i pięknie pachnie!) i teraz siedzę, piję białą herbatkę ( i winko różowe!)
Dziewczyny, nie dajmy się stresowi!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora